Kontaktuppgifter

Säljkontor                                                             Öppettider

Hyllie Stationstorg 2, 5 tr                                                                    Måndag-Fredag 08.00-16.00
SE-215 32 Malmö                                                                                (Lunchstängt 12.00-13.00)

Org. nr. 502044-9921

Tel: +46 (0)40 680 15 40
info@ccshygien.se
order@ccshygien.se

OBS! Om du har frågor gällande varumärkena CCS Swedish Formula, Oliva, Bamse eller IndyBeauty vänligen maila ccsinfo@trimb.se 

Vid ev. reklamationer vänligen ta kontakt med kundservice 040-680 15 40 inom 6 dagar från leverans. Ha gärna ditt ordernummer och/eller kundnummer nära tillhands för att underlätta hanteringen. Grlöm inte att ev. transportskador måste stämplas på fraktsedeln av transportören och gärna dokumenteras med foto. 


Kontaktpersoner

Patrik Hene

Sales- and Marketing Director

+46 (0)72 225 38 85
patrik.hene@ccshygien.se

Annika Nilsson

Marketing Manager

+46 (0)40 680 15 45
+46 (0)73 157 95 98
annika.nilsson@ccshygien.se

Pernille Wehl

Customer Service & Sales Support

+46 (0)40 680 15 40
pernille.wehl@ccshygien.se

Anna-Karin Ek

Key Account Manager (Mitt/Öst)

+46 (0)70 587 31 87
anna-karin.ek@ccshygien.se

Anders Forsberg

Key Account Manager (Norr)

+46 (0)70 587 30 15
anders.forsberg@ccshygien.se

Lars-Göran Övgård

Key Account Manager (Industri)

+46 (0)70 317 17 26
lg.ovgard@plum.se

Peter Sahlström

Head of Regulatory and Public Affairs

+46 (0)40 680 15 44
+46 (0)70 696 56 66
peter.sahlstrom@ccshygien.se

Anna Lindahl

Marketing Coordinator

(mammaledig till sept 2019)
+46 (0)40 680 15 46
+46 (0)72 233 32 71
anna.lindahl@ccshygien.se

Gerd Persson

Customer Service & Sales Support

+46 (0)40 680 15 40
gerd.persson@ccshygien.se

Annelie Höggren

Key Account & Export Manager (Syd och Export)

+46 (0)72 709 89 00
annelie.hoggren@ccshygien.se

Melodi Almqvist

Key Account Manager (Väst)

+46 (0)70 812 42 55
melodi.almqvist@ccshygien.se

Sara Nykvist

Vik. Marketing Coordinator

+46 (0)40 680 15 46
sara.nykvist@ccshygien.se